Sponsor Bağlantılar


      
logo

İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi online randevu alma, hastane'nin adres, telefon numarası, iletişim bilgileri, hastane hakkındaki yorumlar, hastane haritası

Hastane: İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Telefon Numarası: 0212 588 44 00
Faks: 0212 632 00 60
Randevu Telefonu: 182 ( Hastane Randevu Merkezi )
Adres: Cerrahpaşa Mah. Org. Abdurrahman Nafiz Gürman Cad.
Fatih / İstanbul
İnternet Sitesi: http://www.istanbuleah.gov.tr
Online Randevu: Hastane için Online Randevu Al
Reklam:

Hastane Hakkında Diğer Bilgiler

istanbuleahhastanesilogo

İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi; online randevu alma ve telefonla randevu sistemleri, hastanenin adresi, telefon numarası ve diğer iletişim bilgileri, hastanenin haritası nerede olduğu, nasıl gidileceği bilgisi, hastane hakkındaki yorumlar ve görüşleri okuyabilirsiniz.

İstanbul Eğitim ve Araştıma Hastanesi Balkanların en büyük sağlık kompleksi olarak 1960 yılında, İşçi Sigortaları Kurumu İstanbul Hastanesi adıyla hizmete başlayan hastane, 45 yıl boyunca yaptığı sürekli yatırımlarla ülkemizin modern sağlık kuruluşları arasındaki yerini korumayı başardı. 19.02.2005 tarihinde Sağlık Bakanlığına devr olunmasından önce uzun yıllar SSK İstanbul Eğitim Hastanesi ismiyle hizmet vermiş olan hastanemiz yeni dönemde de atapdasyon sürecini en hızlı şekilde tamamlamaya çalışmaktadır.

Merkez binası 31320 m2si kapalı toplam 61870, Osmaniye poliklinik binaları ise 6150 m2si kapalı toplam 7850 m2 alana kurulu hastane, İstanbul ve çevre illerden gelen hastalara tam kapsamlı sağlık hizmeti sunuyor.

İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç hastalıkları, Genel Cerrahi, Kulak Burun Boğaz, Kadın-Doğum, Ortopedi, Üroloji, Göz, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Nöroloji, Cildiye, Anestezioloji ve Reanimasyon, Mikrobiyoloji ve Enfeksiyon, Biyokimya, Radyoloji, Patoloji dallarında eğitim ve sağlık hizmeti veriyor.

Kategori: Hastane Randevu, İstanbul Hastane Randevu

| << önceki-sonraki >> | »

Hastane Hakkında Yorumlar

(Yorum Yok)

Hastane hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Hastane Hakkında Yorum Yaz

İsim (Gerekli) :          

E-Posta Adresiniz :     

Fikriniz :                   

Hakaret, küfür ve genel ahlaka aykırı yorumlar onaylanmayacaktır.                    

© 2021 Hastane Randevu - Online Randevu | Hastanelere Online Randevu Alma - Türkiyedeki devlet hastanelerine online randevu alma ve hastane hakkında bilgiler