Sponsor Bağlantılar


      
logo

Şevket Yılmaz Eğitim ve Araştırma Hastanesi online randevu alma, hastane'nin adres, telefon numarası, iletişim bilgileri, hastane hakkındaki yorumlar, hastane haritası

Hastane: Şevket Yılmaz Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Telefon Numarası: 0224 295 50 00
Faks: 0224 294 44 99
Randevu Telefonu: 182 (Merkezi Hastane Randevu Sistemi)
Adres: Emniyet Caddesi
Yıldırım / Bursa
İnternet Sitesi: http://www.bsydh.gov.tr
Online Randevu: Hastane için Online Randevu Al
Reklam:

Hastane Hakkında Diğer Bilgiler

Şevket Yılmaz Eğitim ve Araştırma Hastanesi bilgileri, online randevu ve telefonla randevu sistemleriyle randevu alma, laboratuvar tahlil sonuçlarını öğrenme, adres bilgileri, telefon numarası, faks numarası, hastane iletişim bilgileri, hastane adresinin harita üzerinde nerede olduğu bilgilerini sitemizde bulabilirsiniz. Hastane hakkında yazılmış yorumları okuyabilir, dilerseniz hastane hakkında görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Şevket Yılmaz Devlet Hastanesi, Bursa’nın Yıldırım ilçesinde, Emniyet Caddesi adresinde devlet hastanesi olarak hizmet vermektedir. Hastaneyi 0224 295 50 00 numaralı telefondan arayabilir, sormak istediğiniz tüm sorularınızı sorabilirsiniz. Hastaneden telefonla randevu almak için 0224 295 55 55 – 0224 295 55 56 numaralı telefonları arayabilir ve randevu alabilirsiniz. Online Randevu almak için ‘Hastane için Online Randevu Al‘ bağlantısına tıklayarak açılan sayfa üzerinden online randevu alabilirsiniz.

Bursa’da 06.07.2002 tarihinde Bursa Şevket Yılmaz SSK Hastanesi olarak hizmet vermeye başlayan hastanemiz, 19.02.2005 tarihinde Sağlık Bakanlığı’na devredilmiş ve Bursa Şevket Yılmaz Devlet Hastanesi adını almıştır. 26.05.2009 tarihinde yaşanan yangın felaketinden sonra, hastanede tadilat işlemlerinin ardından ülkenin en modern hastaneleri arasına girmiştir. 30.12.2009 tarihinden itibaren Bursa Şevket Yılmaz Eğitim ve Araştırma Hastanesi olmasına karar verilmiştir. Sağlık Bakanlığının Bursa İlinde bulunan Yataklı Sağlık Kuruluşundan en yenisi ve en modern alt yapısına sahip hastanelerinden birisidir Şevket Yılmaz Devlet Hastanesi.

Hastaneyi harita üzerinde görmek için Haritada Göster e tıklayarak açılan haritadan – ve + butonları kullanarak haritayı uzaklaştırabilir veya yakınlaştırabilirsiniz böylece hastanenin adresini daha kolay bulabilirsiniz.

Kategori: Bursa Hastane Randevu, Hastane Randevu

« | << önceki-sonraki >> | »

Hastane Hakkında Yorumlar

(Yorum Yok)

Hastane hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Hastane Hakkında Yorum Yaz

İsim (Gerekli) :          

E-Posta Adresiniz :     

Fikriniz :                   

Hakaret, küfür ve genel ahlaka aykırı yorumlar onaylanmayacaktır.                    

© 2018 Hastane Randevu - Online Randevu | Hastanelere Online Randevu Alma - Türkiyedeki devlet hastanelerine online randevu alma ve hastane hakkında bilgiler