Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi logo
Hastane: Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Telefon Numarası: 0232 250 50 50
Faks: 0232 261 44 44
Randevu Telefonu: 182 (MHRS)
Adres: Bahar Mah. Saim Çıkrıkçı Cad. No:59
Karabağlar / İzmir
İnternet Sitesi:
Online Randevu: Hastaneye Online Randevu Al
Sponsor Bağlantılar:

Hastane Hakkında Bilgiler

Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi online randevu alma ve telefonla randevu sistemleri, hastanenin adresi, telefon numarası ve diğer iletişim bilgileri, hastanenin haritası nerede olduğu, nasıl gidileceği bilgisi, hastane hakkındaki yorumlar ve görüşleri okuyabilirsiniz.

İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi Sağlık Bakanlığına bağlı Eğitim ve Araştırma Hastanesi statüsünde 570 yatak kapasitesiyle İzmir ve çevre illerde hizmet veren en büüyk sağlık komplekslerinden birisidir. Hastanenin Göztepe Semt Polikliniği ve Karabağlar Semt Polikliniği hizmet binaları mevcuttur.

İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi önceden “İzmir Eğitim Ve Araştırma Hastanesi” ismiyle hizmet vermekteydi ancak isim karışıklıkları sebebiyle ismi Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi olmuştur.

Hastanede hizmet veren; Acil Servis, Aile Hekimliği, Anestezi ve Reanimasyon, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Dahiliye (İç Hastalıkları ) Birimi, Enfeksiyon Hastalıkları, Gastroenteroloji, Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları, Hematoloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz (KBB), Nefroloji, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Üroloji, Göğüs Cerrahi klinikleri bulunmaktadır.


Harita