Sultangazi Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Sultangazi Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi logo
Hastane: Sultangazi Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Telefon Numarası: 0212 453 20 00
Faks: 0212 453 20 94
Randevu Telefonu: 182 (MHRS)
Adres: Uğur Mumcu Mahallesi, Belediye Sokak, No:7
Sultangazi / İstanbul
İnternet Sitesi:
Online Randevu: Hastaneye Online Randevu Al
Sponsor Bağlantılar:

Hastane Hakkında Bilgiler

Sultangazi Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi online randevu alma ve telefonla randevu sistemleri, hastanenin adresi, telefon numarası ve diğer iletişim bilgileri, hastanenin haritası nerede olduğu, nasıl gidileceği bilgisi, hastane hakkındaki yorumlar ve görüşleri okuyabilirsiniz.

2019 yılında açılan 3 bloktan oluşan 169345 m2 kapalı alana sahip Sultangazi Haseki Hastanesi 700 yatak kapasitesi, 180 Yoğun Bakım ünitesi ile hizmet vermektedir.

Hastanenin poliklinik çalışma saatleri: 08:20 – 16:30 saatleri arasındadır.

Sultangazi Haseki Hastanesinde en çok kullanılan klinikler Acil, Anestezi, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Çocuk Hastalıkları, Dahiliye (İç Hastalıkları), Cildiye (Deri ve Zührevi Hastalıkları), Enfeksiyon Hastalıkları, Fizik Tedavi, Genel Cerrahi, Göğüs Cerrahisi, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp ve Damar Cerrahisi, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Nöroloji, Ortopedi, Patoloji, Ruh Sağlığı ve Hastalıkları, Üroloji.. Hastanede bulunan tüm klinikler için Hastane web sitesi içerisindeki Klinikler sayfasına bakınız.


Harita