Ümraniye Devlet Hastanesi

Ümraniye Devlet Hastanesi logo
Hastane: Ümraniye Devlet Hastanesi
Telefon Numarası: 0216 632 18 18
Faks: 0216 632 71 24
Randevu Telefonu: 182 (Merkezi Hastane Randevu Sistemi)
Adres: Elmalıkent Mahallasi, Adem Yavuz Caddesi, No: 1
Ümraniye / İstanbul
İnternet Sitesi:
Online Randevu: Hastaneye Online Randevu Al
Sponsor Bağlantılar:

Hastane Hakkında Bilgiler

Ümraniye Devlet Hastanesi, randevu alma, adres, telefon numarası, laboratuvar tahlil sonuçları, hastane hakkında bilgiler, yorumlar, hastane haritası, online randevu ve telefonla randevu alma sistemleri, iletişim bilgileri

Ümraniye Devlet Hastanesi, Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarakta bilinmektedir. Hastanemiz 18 Ekim 2002 tarihinde 66.000 m² üzerinde açılmıştır. Hastanemizde günlük 4000-5000 arası hasta muayene edilmektedir. Hastanemizde 174 uzman doktor, 163 asistan doktor, 166 hemşire, 55 ebe ve diğer sağlık personelleriyle birlikte toplamda 820 görevli çalışmaktadır.

Ümraniye Devlet Hastanesinde; Aile Hekimliği, Anestezi ve Reanimasyon, Ağız ve Diş Sağlığı, Acil Hizmetleri, Akupunktur, Beyin ve Sinir Cerrahisi Hastalıkları, Cildiye, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Psikiyatrisi, Çocuk Cerrahisi, Enfeksiyon Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastalıkları, Göz Hastalıkları, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Göğüs Cerrahisi, Gastroenteroloji, İç Hastalıkları, Kalp ve Damar Cerrahisi Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Kardiyoloji, Meme Hastalıkları, Nöroloji, Nefroloji, Ortopedi ve Travmatoloji Hastalıkları, Psikiyatri, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, Üroloji, Radyasyon Onkolojisi, Yenidoğan Hastalıkları ( Neonatoloji) bölümlerinde poliklinik hizmetleri verilmektedir.


Harita